O autorce...

Jmenuji se Andrea Anežka Čermáková, narodila jsem se v roce 1979 v Pelhřimově, odkud jsem se přestěhovala do Východních Čech se svými rodiči a bratrem. 

  Jsem empatická žena, matka dvou dětí. Jsem člověk, který se rozhodl pomáhat lidem s jejich trápením, neboť sama jsem si prošla mnohými životními zkouškami a mám co nabídnout. Celý život mě zajímali zákonitosti vesmíru, jak co funguje a měla jsem vždy spoustu otázek ohledně témat život a duchovní směr. Vždy mě zajímaly příběhy ostatních lidí a od svého dětství jsem si přála umět pomoci jak sobě, tak druhým. 

  Knihu jsem napsala, abych mohla sdělit vám všem, co jsem já sama pochopila a co je pro nás tolik důležité. Tedy, že vše má svou příčinu, že vše má nějaké řešení a jak na to. Miluji vesmír, jeho pravidla a ze všeho nejvíc se zajímám o lidské podvědomí. Baví mě, jak funguje, jak si programuje a ukládá. Baví mě práce s energií, propojení s přírodou. Mívám velmi hluboké myšlenky a na druhou stranu se dokáži se svými dětmi vrátit velmi snadno do dětství. Jsem totiž hravá, tvůrčí a miluji když se všichni kolem smějí :).